czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z JESIENIĄ

W listopadzie uczniowie klasy 3 a pod okiem wychowawczyni Małgorzaty Wegemund przygotowali przedstawienie teatralne pod tytułem „Spotkanie z Jesienią”. Mali aktorzy wcielili się w role zwierząt, pani Jesieni, drzew, liści  i dzieci.  Piękna scenografia, muzyka, taniec i gra trzecioklasistów sprawiły, że widzowie na chwile przenieśli się do magicznego lasu, w którym tak wiele się dzieje jesienią. Premiera widowiska odbyła się 10 listopada, a gośćmi spektaklu, a zarazem widzami były dzieci z przedszkola Słoneczna Szóstka. Widowisko obejrzeli również pierwszoklasiści i uczniowie klas trzecich oraz rodzice. Za każdym razem mali aktorzy otrzymali gromkie brawa i słowa uznania za piękny występ.

Login Form