niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Z tej okazji biblioteka szkolna we współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu zorganizowały konkurs na najpiękniejsze przebranie za książkowego bohatera. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-III. Konkurs podzielono na dwa etapy. Najpierw w swoich klasach wychowawczynie wybierały dziecko, które zdaniem większości miało najbardziej oryginalny strój. Wytypowani przedstawiciele zaprezentowali się w szkolnej bibliotece, gdzie jury w składzie: Agata Kociucka, Kinga Osinkowska oraz uczennice należące do Wolontariatu ustaliły werdykt. Oto przyznane miejsca i zwycięzcy:
I-    Zuzanna Żeleźna- klasa I b, Julia Siczyńska- klasa III e, Zuzanna Ajnbacher- klasa III f
II-    Iga Czeterbok- klasa III a, Aleksandra Madalińska- klasa I d, Wiktoria Ratajczak- klasa III c
III-    Adam Majchrzak- klasa II a, Gabrysia Jaskulska- klasa III d, Maja Zimoń- klasa III g
Gratulujemy!

Login Form