poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

HOLY WINS- 2017

Holy Wins to bardzo radosne święto obchodzone w przeddzień Wszystkich Świętych. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nami i zwyciężyli własne słabości oraz złe przyzwyczajenia. Dzięki pomocy Jezusa każdego dnia stawali się ludźmi coraz lepszymi. Krótko mówiąc, pamiętamy o tych, którzy wygrali swoje życie i czynili jak najwięcej dobra dla innych ludzi. Z tej okazji także w naszej szkole została zorganizowana parada świętych. Co roku na korytarzach i w salach lekcyjnych można spotkać uczniów przebranych za świętą Ritę, ojca Pio, świętą Agatę, Jana Pawła II, za aniołów… Trudno wymienić wszystkich… Każdy mógł się zaprezentować podczas dwóch apeli (I-III oraz IV-VII) i powiedzieć kilka słów o wybranej postaci.  Dzieci, które miały najpiękniejsze stroje i najbardziej się upodobniły do świętego otrzymały nagrody rzeczowe. Dla wszystkich pozostałych uczestników przygotowano dyplomy, słodkie upominki i kalendarzyki na rok 2018.

alt

alt

alt

alt

Login Form