czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

MOJA PRZYGODA Z ASTRID LINDGREN

W poniedziałek 16 października 2017 r. w bibliotece odbył się etap szkolny XI Gminnego Konkursu Czytelniczego dla dzieci ze szkół podstawowych pt. „Moja przygoda z Astrid Lindgren”. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VII, którzy przygotowując się do niego musieli zapoznać się z treścią dwóch pozycji książkowych: „Dzieci z Bullerbyn” i „Emil ze Smalandii” oraz biografią szwedzkiej pisarki. Konkurs miał formę testu z 20 pytaniami otwartymi. Zwycięzcami, którzy zdobyli największą liczbę punktów zostali:  Natasza Michalak (klasa IV d), Klara Paterczyk (V b) oraz Matylda Skrobich (V b).  Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas zmagań na etapie gminnym. Gratulujemy!

Login Form