poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

VI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

W czwartek 18 maja 2017r. w Pyszącej odbył się VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Wesoła Nutka”.  Celem tej imprezy jest promowanie młodych talentów, umożliwienie konfrontacji swoich umiejętności wokalnych oraz doskonalenie warsztatu muzycznego.


Do udziału w konkursie każda gminna placówka mogła wytypować 6-osobowy zespół i 3 solistów. Naszą szkołę reprezentował zespół „Rozśpiewana Szóstka” z klasy III d w składzie: Maja Konieczna, Olga Nowak, Zosia Nowak, Małgosia Nowicka, Marta Sikora i Weronika Wawrzynkiewicz; a także solistki: Natasza Gano  z kl. I a,  Aleksandra Kaczmarek z klasy II e i Zuzanna Ajnbacher z kl. II f.
Trzecioklasistki wspaniale zaprezentowały piosenkę pt. „Wiosenna cha – cha” i wyśpiewały I miejsce, zdobywając w ten sposób kolejną festiwalową statuetkę dla naszej szkoły. W kategorii solistów Aleksandra Kaczmarek zajęła III miejsce pięknie wykonując piosenkę „Chodźmy do parku”.
Opiekunem naszych znakomitych wokalistek podczas festiwalu była pani Iwona Baran. Gratulujemy muzycznych talentów i zachęcamy do ich dalszego rozwijania!

alt

alt

alt

Login Form