czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XV GMINNY KONKURS "BEZPIECZNIE NA DRODZE"

W czwartek 27 kwietnia, w sali Klubu Relax w Śremie, odbył się XV Gminny Konkurs dla klas trzecich, pod hasłem „Bezpiecznie na drodze”.  Głównym celem, tego corocznego projektu, jest wyrabianie nawyków bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym, oraz kształtowanie właściwej postawy wobec osób działających na rzecz porządku publicznego. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komendant Powiatowy Policji w Śremie.
Do konkursu przystąpili uczniowie z 12  gminnych szkół. Naszą placówkę reprezentowała  3-osobowa drużyna z klasy III d w składzie:  Zosia Broniarz, Michał Anioł i Filip Przepierzyński. W ramach konkursowych zmagań uczniowie odpowiadali na pytania i rozwiązywali rozmaite zadania wykazując się świetną znajomością przepisów ruchu drogowego.  Na koniec każda reprezentacja wykonała pracę plastyczną związaną z wylosowanym znakiem drogowym.  Przedstawiciele naszej szkoły poradzili sobie doskonale i zajęli zaszczytne II miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała pani Iwona Baran.
                                        Gratulujemy!

alt

alt

Login Form