niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

GRASZ W ZIELONE-GRAM!

W piątek 7.04.2017r. odbył się w Dąbrowie GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY DLA KLAS III pt. ”Grasz w zielone-gram!”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III F - Amelia Maćkowiak i Patryk Kubera oraz uczeń klasy IIIC- Nikodem Rymaniak. Konkurs , w którym brało udział 10 drużyn z szkół podstawowych gminy Śrem, składał się z czterech rund. Trzy z nich polegały na rozwiązaniu testu, zagadek i rebusów o tematyce ekologicznej, z akcentem na florę i faunę znajdującego się w pobliżu Śremu Zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Łęgi Mechlińskie”. Czwarta runda to wykonanie plakatu „Ziemia moich marzeń” i wypowiedź ustna na jego temat. Uczniowie naszej szkoły  prezentowali bardzo wysoki poziom wiadomości oraz umiejętności i  zajęli I miejsce. Opiekunem naszej reprezentacji była p. Maria Cieślak, wychowawca klasy IIIF. Gratulujemy!!!

Login Form