czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS - KRAJOBRAZY POLSKI

Dnia 29.03.17r. w SP nr 1 w Śremie odbył się XII Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "Krajobrazy Polski". Konkurs składał się z 3 etapów. Pierwszy z nich to test obejmujący ukształtowanie obszaru Polski od Morza Bałtyckiego do Tatr. Drugi to rozwiązanie krzyżówki, natomiast trzeci wymagał znajomości miejsc NAJ.. (największych, najdłuższych itp.) w Polsce. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie z klas piątych: Olga Kaczmarek kl. Va i Adam Bartkowiak kl. Vb oraz Igor Wiśniewski kl. Vb, który okazał się najlepszym znawcą krajobrazów naszej Ojczyzny zdobywając I miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielki przyrody: Ewa Świdurska i Małgorzata Czarnecka.

Login Form