poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS "BRZECHWA DZIECIOM"

Po raz kolejny najmłodsi uczniowie naszej  szkoły mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie podczas konkursu pod hasłem „Brzechwa dzieciom”, który odbył się 10 marca 2017 r.  Obserwowaliśmy zmagania 16 uczestników z klas I i II wybranych w eliminacjach klasowych. Wiersze oceniane były w trzech kategoriach: dobór repertuaru, opanowanie pamięciowe i intonacja.  Dzieci wspaniale recytowały ulubione utwory Jana Brzechwy, zadbały o każdy szczegół swojego występu.  Szczególne uznanie w oczach jury zdobyły dwie uczestniczki, które zdobyły ex aequo I miejsce: Gabrysia Jaskulska z klasy II d oraz Bianka Studzińska z klasy I a. Miejsce drugie wywalczyła Marcelina Stępa reprezentująca klasę II c, natomiast miejsce trzecie  równorzędnie zajęły: Wiktoria Grygier z klasy II d i Maja Czaplicka z klasy II a. Gratulujemy!

 

alt

 

Login Form