poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DRZWI OTWARTE W SP6

Dnia 2. 03.2017 do naszej szkoły zaprosiliśmy rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym z gminy Śrem na  „Drzwi otwarte” pod hasłem „Bajkowa szóstka”. Swoją obecnością zaszczycił nas zastępca burmistrza Bartosz Żeleźny oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Stępa.
       Wszystkich zebranych powitał dyrektor Maciej Formaniak, który skierował kilka słów do rodziców w związku z nową reformą oraz zbliżającą się rekrutacją do klas pierwszych.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie w wersji dwujęzycznej pt. „Tomcio Paluch”, potem miały okazję odwiedzić pracownie dydaktyczne, brały udział w konkursach, zabawach i grach sportowych. Miłośnicy zwierząt również znaleźli coś dla siebie. Fachowych porad udzielali specjaliści: logopeda i pedagog szkolny. Można  też było się wiele nauczyć: nowoczesnego tańca, origami, doskonalić swoje umiejętności manualne i sportowe. A na koniec zrobić fotkę na bajkowym tle. Było wesoło, zabawnie i pouczająco.

Login Form