niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TARGI EDUKACYJNE 2017

W piątek 17 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbyły się XVIII Targi Edukacyjne. Stanowiły one okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej placówek oświatowych z naszej gminy. Również nasza szkoła przygotowała swoje stanowisko, na którym zostały przedstawione kroniki, prace uczniów, puchary, dyplomy, zdjęcia z uroczystości i najważniejszych wydarzeń. Odwiedzający wystawę pytali o bazę lokalową, zajęcia pozalekcyjne, koła zainteresowań, wyposażenie Szóstki. Za część artystyczną odpowiedzialna była pani Małgorzata Worsztynowicz, której podopieczni śpiewali znane przeboje. Zgromadzonej publiczności zdolności wokalne zaprezentowały na scenie: Klara Ściubeł, Amelia Jankowiak i Jagoda Stępa.

alt

alt

alt

Login Form