czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ABC – dress like me – American and British Characters

24.02.2017 r. odbył się szkolny konkurs pt. „ABC – dress like me – American and British Characters”.
Uczniowie podczas dużej przerwy prezentowali woje stroje na wybiegu na holu głównym szkoły.

Zebrana widownia nagrodziła zwycięzców gromkimi brawami, a nauczyciele wyłonili 5 zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniowie mieli możliwość mogli po raz kolejny zaprezentować swoje kostiumy przyszłym uczniom naszej szkoły podczas Drzwi Otwartych 3.02. 2017r. I miejsce – Nadia Talarczyk 4e (Statua Wolości), I miejsce – Laura Loga 4d (Marilyn Monroe), I miejsca – Julia Siczyńska 2e (Londyński Gwardzista), I miejsce – Alex Marciniak 4c (Królowa Elżbieta), I miejsce Agata Gaj 3c (Królowa Elżbieta)

alt

alt

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

Login Form