niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WIERSZE ZNANE I LUBIANE

Dnia 24 stycznia 2017 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Klas III pt. „Wiersze znane i lubiane”. Wzięło w nim udział 18 uczestników, po trzech reprezentantów z każdej klasy. Dzieci przygotowały utwory znanych polskich poetów, takich jak: Ludwik Jerzy Kern, Józef Czechowicz, Dorota Gellner, Wanda Chotomska, Joanna Papuzińska i wielu innych, którzy cieszą się dużą popularnością. Wszyscy recytatorzy pięknie zaprezentowali się na scenie. Jury nie miało łatwego zadania, ale po długich obradach udało się ustalić werdykt. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce- Piotr Studziński- III a
II miejsce- Agata Gaj- III c
II miejsce- Piotr Kubera- III f
III miejsce- Sebastian Piasecki- III e
III miejsce- Zuzanna Wawrzyniak- III b
III miejsce- Lidia Figaniak- III b
Równorzędnie z konkursem recytatorskim odbył się konkurs plastyczny, którego tematem były ilustracje do wybranego wiersza. Wykonane prace ozdobiły scenę w holu szkoły.

Login Form