poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BALIKI KARNAWAŁOWE

Karnawał to czas radości i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. To właśnie podczas balu karnawałowego spełniają się marzenia, bo choć na krótką chwilę każdy może zostać księżniczką, królem lub najlepszym czarodziejem na świecie…
W poniedziałek 16 stycznia 2017 roku sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Stało się to za sprawą uczniów klas I-III, którym tego dnia wychowawcy zorganizowali wspaniałą zabawę karnawałową. Na tę okazję dzieci przygotowały fantazyjne przebrania, stroje, maski, rekwizyty oraz odpowiedni makijaż. O dobry nastrój zadbali animatorzy z Centrum Kultury i Tańca „Hajdasz”, którzy wspólnie z dziećmi bawili się i tańczyli. Kolorowe światła, dobry klimat, wesoła muzyka- wszystko to sprawiło, że zabawa była wyśmienita. Świadczyły o tym także roześmiane i szczęśliwe buzie przebierańców.

alt

alt

Login Form