poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

Dnia 24 listopada odbył się etap szkolny VI Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. W naszej szkole przystąpiło do niego 36 uczniów z klas V i VI. Tegoroczny test składał się z 14 zadań zamkniętych oraz 7 zadań otwartych i wymagał od uczestników szerokiej wiedzy zwłaszcza z geografii i biologii. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się sześcioro uczniów:
1.    Olga Baran VI d
2.    Olga Kaczmarek V a
3.    Maksymilian Bartz V c
4.    Antoni Szczepaniak V c
5.    Mikołaj Nowak V d
6.    Jakub Powroziewicz V d
Wyżej wymienieni uczniowie uzyskali 30 punktów i więcej na 40 możliwych do zdobycia. Zwycięzcom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy i zapewniamy, że będziemy mocno trzymać kciuki na etapie rejonowym, który odbędzie się 16 lutego 2017 r.

alt

alt

Login Form