poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Sprawozdanie  z Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „You Can Sing”- etap szkolny

Dnia 24.11.2016 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „You Can Sing”. Opiekę nad konkursem sprawowały Panie: Anna Gawroniak, Joanna Duszczak i Martyna Antoniewicz.

Po przywitaniu uczestników i ustaleniu zasad przystąpiliśmy do wysłuchania pierwszej piosenki. Poprzez konkurs staraliśmy się  w ciekawy i przyjemny sposób motywować uczniów do nauki języka angielskiego oraz propagować inną formę zdobywania umiejętności poprawnej wymowy. Jako pedagodzy chcemy zachęcać naszych uczniów  do utrwalania i wzbogacania swojej leksyki, jak również przezwyciężania tremy i stresu  w wystąpieniach publicznych. Udział w konkursie wzięło 48 uczniów. Występować można było solo lub w duetach. Nasi uczniowie śpiewali piosenki w języku angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim a także japońskim. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Długo debatowaliśmy nad wyłonieniem zwycięzców. Zostali nimi:
W kategorii klas I-III:
I miejsce Iga Czeterbok  kl. 2a
II miejsce Zofia Wojna  kl. 2a
III miejsce Maja Dominiczak 2f
W kategorii klas IV-VI:
I miejsce Amelia Jankowiak kl. 5b
II miejsce Jagoda Stępa kl.6c
III miejsce Klara Ściubeł kl. 5c oraz Zofia Genderka kl. 5d
 
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wspaniałe przygotowanie do konkursu.

alt

alt

Login Form