niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

VIII FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Sukcesy wokalne uczniów SP6 na VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej

        W dniu 9 listopada 2016r. w auli Zespołu Szkół Politechnicznych przy ul. Popiełuszki 30 w Śremie, odbył się VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej Powiatu Śremskiego, zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Śremskiej.

W konkursie wzięło udział 160 wykonawców z 16 placówek. Szkołę Podstawową Nr 6 reprezentowały solistki: Zosia Genderka, Klara Ściubeł, oraz Zespół Wokalny SP6 z kl. VI c i VI d, który wykonał pieśni pt. „Mazurek Dąbrowskiego” i „Pierwsza Brygada”.
Uczennice doskonale zaprezentowały swoje wokalne umiejętności, solistka Klara Ściubeł otrzymała wyróżnienie, a także nasz Szkolny Zespół Wokalny, w kategorii zespoły wokalne – serdecznie gratulujemy!!!
Opiekunem muzycznym solistki była pani Małgorzata Worsztynowicz, a pozostałych uczniów artystycznie przygotował pan Leszek Wawrzynowicz.

alt

alt

alt

 

alt

 

 

Login Form