czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Dnia 26 października 2016 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas 4. Jego celem było między innymi rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim i motywowanie ich do nauki języków obcych, a także zachęcenie do samodzielnego zdobywania wiedzy na temat angielskiego obszaru językowego, w tym nauka korzystania z różnych źródeł informacji. Konkurs miał charakter testu. Udział w nim wzięło 11 uczniów. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Joanna Duszczak i Martyna Antoniewicz. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące państw wchodzących w skład Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Miło jest nam ogłosić, że zwycięzcami zostali:
I miejsce: Oliwia George klasa 4e
II miejsce: Leon Wawrzynowicz klasa 4b
III miejsce: Michalina Kasperska klasa 4 d oraz Aleksandra Czubanowska klasa 4d
Gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Login Form