niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W  sobotę  1 października 2016 roku, na boisku piłkarskim osiedla Helenki odbył się turniej piłki nożnej w ramach „Bezpieczna +” o puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji  w Śremie. Turniej  miał na celu integrację dzieci, rodziców oraz  nauczycieli z instytucjami środowiskowymi. Jego głównym przesłaniem było przestrzeganie zasad „fair play”. Pogoda dopisała i każda drużyna potwierdziła swoje umiejętności piłkarskie. Grały zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Można było liczyć na wspaniały doping rodziców oraz opiekunów. W tym dniu rozegrano 21 meczy, które dostarczyły mnóstwo emocji.  Na zakończenie spotkania najlepsze  trzy drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Komendanta Policji, a pozostałe pamiątkowe statuetki. Organizatorami imprezy był  Klub Relax , Komenda Policji oraz wychowawcy klas I i II SP nr 6.

Login Form