czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

JESIENNY PIKNIK

W  sobotę  24 września 2016 roku, w naszej szkole odbył się „Piknik jesienny” zorganizowany w ramach projektu „Bezpieczna +”, a skierowany do uczniów klas I i II, ich rodziców, nauczycieli oraz wychowawców.
Wszystkich powitał dyrektor szkoły Maciej Formaniak. Na początek uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli na trasę  „Rajdu Śladami Braci Barskich”, do którego przygotował nas zaproszony gość Zdzisław Żeleźny, przekazując wiele ciekawych informacji.  Piękna pogoda sprzyjała i mogliśmy podziwiać uroki wczesnej jesieni oraz miejsca związane z naszymi Patronami, jak np. Kościół Św. Ducha, który ufundowali.
Po powrocie czekało mnóstwo atrakcji. Dzięki kiełbaskom z grilla oraz  drożdżówce wróciły siły i każdy mógł sprawdzić swoje możliwości w rywalizacji sportowej na ścieżce zdrowia, a także wykonując zadanie przygotowane przez policję.  Dużo emocji dostarczyła wizyta  Marty i Dawida  Grześkowiaków z rasowymi psami, a także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpiecznie razem”, do którego  dzieci przygotowywały prace wspólnie z rodzicami. Spotkanie zakończyło tworzenie „Drzewka bezpieczeństwa” przez wszystkich jego uczestników.
Piknik organizowany był we współpracy nauczycieli, rodziców oraz Komendy Policji  i Śremskiego Klubu WARTA.

alt

alt

alt

Login Form