czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Pieniądze albo kasa- głośne czytanie

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” w szkolnej bibliotece odbyło się spotkanie czytelnicze. We wtorek- 27 września, na zajęcia zostali zaproszeni uczniowie klasy VI a, którzy wysłuchali fragmentu książki  „Pieniądze albo kasa” znanego polskiego autora powieści i opowiadań- Pawła Beręsewicza. Tym razem lektorem była pani psycholog- Kinga Osinkowska, która także opowiedziała dzieciom o swojej wielkiej pasji- koniach. Wspólnie zastanawialiśmy się, czy czytanie może także stać się naszym hobby? Uczniowie zgodnie odpowiedzieli, że tak, ale powinno się je rozwijać i pielęgnować. Podczas zajęć klasa wykonała prace plastyczne promujące twórczość poznanego pisarza, które ozdobiły gazetkę na szkolnym korytarzu.

alt

alt

Login Form