niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

W MAGICZNYM ZAMKU

Uczniowie klas I, II i III zostali zaproszeni przez Śremski Ośrodek Kultury do wzięcia udziału w cyklicznych przedstawieniach muzycznych. Każde z nich to opowieść  o wyjątkowych ludziach i fascynujących miejscach, to historie skrywające się w instrumentach, teatralnych rekwizytach, historie opowiedziane tańcem, śpiewem, rytmem i gestem. Spotkania  będą się odbywać raz w miesiącu- od września 2016 do czerwca 2017 r. Pierwsze z nich pt. „W magicznym zamku” odbyło się  w środę 21 września w sali Spółdzielni Mieszkaniowej. Dzieci obejrzały spektakl, złożony z krótkich scen muzycznych, w których największą rolę odegrała piosenka aktorska wykonywana solo lub w duecie. Zadanie uczniów polegało na rozpoznaniu znanych z kin scen animacji Disneya. Wszyscy świetnie się bawili ćwicząc logiczne myślenie i kojarzenie.

alt

alt

Login Form