czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

EMOCJE NA STADIONIE

W niedzielę 11.09.2016 r., uczniowie z SP nr 6 czynnie uczestniczyli w meczu ekstraklasy piłki nożnej jako eskorta zawodników. Dzieci po raz pierwszy miały okazję zobaczyć kulisy poznańskiego stadionu oraz wkroczyć na murawę trzymając zawodników za rękę. Na to wyróżnienie szkoła zasłużyła sobie zwycięstwem w turnieju INEA CUP SZS. Dodatkowo dwoje uczniów na murawie rozegrało mini mecz z kapitanami obu drużyn. Niesamowite emocje towarzyszyły zarówno dzieciom jak i rodzicom, którzy podziwiali swoje pociechy na trybunach. Oto drużyna z Szóstki: Gabriela Jaskulska, Oliwier Grześkowiak, Benjamin Wałuszko, Piotr Kozak, Jeremi Maier, Tobiasz Marciniak, Borys Korcz, Bartosz Łączny, Oliwier Tomczak, Wojciech Rembielak, Nikodem Kaczmarek i Mikołaj Pietrzak.

Login Form