niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ

15 czerwca 2016r. klasa III a udała się nad jezioro na Festyn Sportowo - Edukacyjny, gdzie przygotowano wiele atrakcji dla przybyłych gości.

        Pogoda tego dnia była wymarzona. Zaczęliśmy od rozgrzewki przy muzyce. Oprócz wiedzy, jaką zdobyliśmy, mogliśmy brać udział w konkurencjach sprawnościowych. Dowiedzieliśmy się trochę o sportach, które uprawiamy z deską na wodzie. Braliśmy udział w zawodach, które dla nas przygotowano. Bawiliśmy się niesamowicie!
          Po poczęstunku otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy młodego surfera. Ponad 3 godzinne spotkanie nad jeziorem minęło błyskawicznie, żegnaliśmy z żalem, ale też pełni energii i nowych wrażeń wróciliśmy do domów.

                                                                  Współautor sprawozdania
                                                                       Bartosz Kurt z III a

alt

alt

alt

Login Form