poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z BURMISTRZEM

W poniedziałek 13 czerwca 2016 r. chłopcy z klasy VI c SP nr 6 spotkali się z burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim.
Uczniowie Szóstki zdobyli tytuł mistrza Wielkopolskiego Turnieju Orlika Inea Cup 2016 w kategorii piłka nożna, którego finał odbył się  7 czerwca na boisku treningowym przy Inea Stadionie w Poznaniu. To ogromny sukces, na który z pewnością zasłużyli! Na spotkaniu zorganizowanym w gościnnych murach Biblioteki Publicznej, młodych piłkarzy docenił i nagrodził burmistrz miasta.
W uroczystości udział wzięli także: dyrektor SP nr 6 Maciej Formaniak, trener Sebastian Białobrzeski, naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Barbara Jabłońska oraz  Ewelina Springer- Kobus.

Login Form