poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

GŁOŚNE CZYTANIE W DWÓCH JĘZYKACH

Na przełomie maja i czerwca uczniowie wszystkich klas trzecich wzięli udział w akcji głośnego czytania w dwóch językach: polskim i angielskim. Zajęcia przygotowała pani bibliotekarka oraz nauczyciele języka angielskiego.

Podczas lekcji dzieci wysłuchały opowiadania autorstwa Joanny Papuzińskiej pt. „Placek Zgody i Pogody” czytany na zmianę po polsku a następnie po angielsku. Trzecioklasistom bardzo spodobał się ten pomysł i z uwagą wysłuchali opowieści o przygodach małej Agnieszki. Przy tej okazji dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności językowe, porównać brzmienie słów i poćwiczyć wymowę.  Mamy nadzieję, że zajęcia zachęciły uczniów do nauki języka angielskiego  oraz czytania książek i częstych odwiedzin szkolnej biblioteki.

alt

Login Form