czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

V FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ „WESOŁA NUTKA”

25 maja 2016 r. reprezentacja „Szóstki” pod opieką  Małgorzaty Wegemund udała się do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Pyszącej.  Zwycięzcy festiwalu szkolnego  w składzie: Wiktoria Grygier kl. 1d, Michalina Kasperska kl. 3d, Matylda Skrobich kl. 3c oraz zespół klasy 3 e : Gabrysia Lisiecka, Julianna Bartz, Marika Nowicka, Oliwia George, Pola Krajczyńska i Zuzanna Joachimiak reprezentowały naszą szkołę podczas V FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ „WESOŁA NUTKA”. Dziewczyny pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki i znalazły uznanie w oczach widowni oraz jurorów. Doceniono talent naszych „gwiazd” przyznając I miejsce  zespołowi z klasy 3e oraz II miejsce solistce Matyldzie Skrobich.  Jesteśmy dumni z występu naszych koleżanek.

 

Login Form