czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ DZIECKA - 2016

Dzień Dziecka ustanowiony w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez cały rok.  1 czerwca wszystkim kojarzy się z zabawą, prezentami i  czasem poświęconym dzieciom.  Tego dnia nikt do szkoły nie musiał przynosić podręczników i zeszytów, za to mile widziane były gry planszowe, piłki, skakanki i dobry humor…  Dzieci spędziły ten dzień w szkole, na pieszych wycieczkach, na plaży, w kinie lub na boisku. Ciekawych pomysłów nie brakowało. Rodzice i wychowawcy zadbali także o poczęstunek dla swoich podopiecznych, były zatem lody, ciastka, cukierki i ulubiona pizza.  Mamy nadzieję, że dla wszystkich dzieci czas spędzony w gronie przyjaciół był wyjątkowy i niezapomniany. Taki dzień mógłby trwać cały rok!

Login Form