czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

LICZYDEŁKO - KONKURS DLA KLAS I - III

Dnia 18 maja 2016 r. odbył się kolejny konkurs matematyczny w Zbrudzewie. Jak co roku zjechali się tam najlepsi matematycy klas I – III w gminie. Byli to przedstawiciele dziesięciu szkół. Każdą szkołę reprezentowało troje uczestników. Dzieci indywidualnie liczyły zadania dostosowane do poziomu swojej klasy. Najtrudniejsze zadania mieli uczniowie klas trzecich. Łatwiejsze, a może tylko inne zadania, mieli drugoklasiści. Okazało się, że nie było w tym roku dzieci z klas pierwszych.    Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas drugich: AMELIA MAĆKOWIAK Z KLASY II F, PIOTR STUDZIŃSKI Z KLASY II A I MICHAŁ ANIOŁ Z KLASY II D. Wszyscy troje spisali się na medal. Zadania były od razu sprawdzane. Potem zliczano punkty uczestników drużynowo. Okazało się, że nasi reprezentanci zdobyli III miejsce i z pięknym dyplomem oraz nagrodami wrócili do szkoły.

Login Form