poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BEZPIECZNE WAKACJE

Uczniowie klas wszystkich klas od I do VI wzięli udział w prelekcji połączonej ze szkoleniem pt. „Bezpieczne wakacje”. Spotkanie odbyło się 19 maja 2016 roku w holu szkoły.

Informacje dotyczące bezpiecznego zachowania nad wodą, telefonów alarmowych i udzielania pierwszej pomocy przekazali ratownicy oraz instruktorzy  ze Śremskiego Sportu (Paweł Ostrowski, Michał Górkiewicz, Maciej Wasilewski), którzy na co dzień pracują na pływalniach i kąpieliskach. Prelegenci przestrzegali przed brawurą i nieodpowiedzialnym podejmowaniem decyzji podczas wchodzenia do wody oraz  korzystania ze sprzętu wodnego. Przypomnieli najważniejsze zasady, które należy przestrzegać, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Dzięki temu, czas spędzony nad wodą będzie radosny a po wakacjach wrócimy do szkoły szczęśliwi  i z pięknymi wspomnieniami.

alt

alt

Login Form