poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TURNIEJ WIEDZY

Ogromną wiedzą wykazali się uczniowie klas szóstych, którzy wzięli udział w turnieju z zakresu przemocy i agresji, cyberprzemocy, edukacji i profilaktyki pożarowej.
Trzyosobowe drużyny spotkały się 12 maja 2016 r. w szkolnej bibliotece, gdzie pod czujnym okiem jury (dyrektor szkoły- Maciej Formaniak, dzielnicowy KPP w Śremie- Tomasz Kolański i nauczyciel bibliotekarz- Agata Kociucka) odpowiadały  na bardzo trudne pytania. Po zaciętej rywalizacji okazało się, że największą ilość punktów i tym samym I miejsce zdobyli przedstawiciele  klasy VI a (Amelia Kukowiecka, Maja Czubała, Andrea Fischer), na drugiej pozycji uplasowali się  ex aequo  uczniowie z klasy VI b (Marta Czubanowska, Patrycja Pawlak, Nikola Mroczkowska) i VI c (Bartosz Konieczny, Bartosz Kabaj, Filip Przybylski), natomiast miejsce trzecie wywalczyła klasa VI d (Joanna Kołutkiewicz, Nikola Galewska, Piotr Maskuliński).
Spotkanie prowadziła pani Joanna Kowalska- koordynator Bezpiecznego Tygodnia w „Szóstce”.  Gratulujemy wszystkim drużynom udanego występu!

alt

alt

 

Login Form