poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dnia 5 maja w „Szóstce” odbyły się spotkania z funkcjonariuszem Zespołu do spraw Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii ze śremskiej policji-  st. asp. Krzysztofem Tomaszewskim.
Zaproszony Gość w ramach programu „Bezpieczny Tydzień”, przeprowadził pogadanki dla uczniów klas IV na temat ich uczestnictwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania zwrócił szczególną uwagę na bezpieczne przechodzenie przez jezdnię na przejściach dla pieszych oraz podkreślił wagę elementów odblaskowych przyczepianych do plecaków lub ubrań.
Tematem pogadanek dla uczniów klas V i VI było bezpieczne korzystanie z Internetu oraz cyberprzemoc. Uczniowie mieli okazję obejrzeć klipy i spoty przedstawiające ofiary mediów elektronicznych oraz skutki bezmyślnego korzystania z Internetu.

alt

Login Form