poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

SPOTKANIE Z PSIM BEHAWIORYSTĄ

Dnia 18 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie dla uczniów klas VI z behawiorystą, psim psychologiem, panem Grzegorzem Kałużnym.

Pan Grzegorz jest pracownikiem Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju, gdzie pracuje z pieskami skrzywdzonymi fizycznie i psychiczne. Spotkanie to było odpowiedzą ze strony Schroniska na akcję, jaką zorganizowali uczniowie klasy VI b Maks Końpa i Jakub Dymowski. Dzięki ich inicjatywie i zaangażowaniu uczniów z całej szkoły udało się przekazać zwierzętom  bardzo dużo karmy, koców, ręczników, opatrunków, smyczy i obroży. Gość w ciekawy sposób opowiedział nam o funkcjonowaniu schroniska, jego potrzebach oraz o swoich podopiecznych. Ponadto na spotkanie zabrał swoje psiaki, które popisywały się niezwykłymi umiejętnościami.

alt

alt

Login Form