poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

POWITANIE WIOSNY

Wspaniałą zabawę przygotowały uczniom dzieci należące do Kółka Teatralnego SP nr 6, które pod kierunkiem pani Małgorzaty Worsztynowicz i Agaty Kociuckiej wystawiły „Rzepkę”. Spektakl odbył się w poniedziałek 21 marca 2016 roku w holu szkoły.
Uczniowie przebrani za bohaterów wiersza: Dziadka, Babkę, Wnuczka, Kawkę, Boćka, Mruczka, Kicię itd., tańczyli w rytm muzyki, śpiewali i klaskali. Widownia nie pozostała obojętna i chętnie włączyła się do wspólnej zabawy.  Uczniowie wspierali występujących aktorów śpiewem, naśladowali ich ruchy (np. podczas znanego tańca „Kaczuchy”), głośno okazywali swoją radość i zadowolenie!  Cała społeczność szkolna  z uśmiechem na twarzy powitała nadchodzącą wiosnę.

alt

alt

Login Form