czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W czwartek 4 lutego 2016 r. klasy edukacji wczesnoszkolnej brały udział w balikach karnawałowych. Wszystkich uczestników zabawy obowiązywał „odpowiedni” strój. Dzieci przebrały się za ulubionych bohaterów książkowych, baśniowych lub filmowych…
Klasy I udały się do Klubu Relax, gdzie wspaniale bawiły się z udziałem klauna. W czasie przerwy dzieci wzmacniały swoje siły częstując się pączkami (bo to tłusty czwartek!!!), a potem dalej ruszały w tany!
W tym czasie klasy II i III uprzyjemniały sobie czas wspólną zabawą przy muzyce na  sali gimnastycznej, która na tę okazję została pięknie przystrojona balonikami i serpentyną. Wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami bawili się doskonale. Szkoda, że czas tak szybko minął. Następny balik już za rok…

Login Form