czwartek, października 28, 2021

KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Zapraszamy do udziału
w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „You Can Sing”- etap szkolny.

altKonkurs Piosenki odbędzie się 10 grudnia 2015 roku godz.12:45  sala nr 11  w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich w Śremie.
I. Warunki uczestnictwa:
1. Udział w konkursie mogą brać uczniowie klas I-VI.
2. Konkurs zostanie przeprowadzony na dwóch etapach edukacji : klasy I-III i IV-VI.
3. Występować można jako solista lub duet.
4. Uczniowie zgłaszają swój udział do dnia 7 grudnia swojemu nauczycielowi języka angielskiego
5. Wykonawcy przygotowują i prezentują dowolną piosenkę w języku angielskim trwającą nie dłużej niż ok 5 minut.
6. Podkładem muzycznym podczas przesłuchań konkursowych musi być jedynie nagranie instrumentalne na płycie CD, pen-drive (bez słów, półplayback).
7. Płytę z podkładem muzycznym należy przynieść do dnia przed konkursem tj. 9.12.2015 do swojego nauczyciela języka angielskiego. W dniu konkursu prowadzące nie odpowiadają za ewentualne problemy z nagraniem.
8. Uczeń powinien rozumieć słowa piosenki.
9.Repertuar, ruch sceniczny lub przebranie zależą od inwencji twórczej uczestnika .
10.Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści.
11. Czas trwania konkursu ok. 2 godzin lekcyjnych (czas może być krótszy w zależności od liczby uczestników).

altShow us your vocal capabilities!