poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

BRĄZ DLA "WODNIKA"

alt10 listopada 2015 r. drużyna klasy szóstej K. S. Wodnik Śrem zdobyła brązowy medal Finałów Wojewódzkich Sztafet Pływackich Szkolnego Związku Sportowego. Zawody odbyły się na Termach Maltańskich w Poznaniu.

Uczestniczyło w nich około pięćdziesiąt szkół podstawowych z  Wielkopolski. Gratulujemy zawodnikom oraz Pani trener Agacie Ratajczak! A oto skład brązowej sztafety: Olga Foerster, Wiktoria Kasprzak, Aleksandra Stachowska, Joanna Szałek, Jagoda Duda, Zuzanna Pezdek, Wiktor Grzelka, Bartosz Jabłoński, Jakub Czekała, Ksawier Luto, Piotr Maskuliński, Marcin Michałowicz. Nasi zawodnicy z „Szóstki” udowodnili, że są trzecim klubem w Wielkopolsce na poziomie szkół podstawowych!

alt

alt

Login Form