niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

alt20.10.2015 r. ( 76 rocznica rozstrzelania Synów Ziemi Śremskiej przez hitlerowskiego okupanta) uczniowie SP 6 brali udział w Powiatowych Biegach Przełajowych.

 

 

 

Po zapoznaniu się z trasą i odprawie taktycznej naszym kolejnym celem było przygotowanie organizmu do biegu. Rozgrzekwa polegała na truchcie, streachingu dynamiczneg, kilku przyśpieszeń i przypomnienie techniki startu wysokiego.Rocznik 2003 (klasy VI) wystartowały o godzinie 11:45. Od początku biegu nasi zawodnicy prowadzili. Na końcu biegu zabrakło nam sił, jednak jesteśmy usatysfakcjonowani z osiągniętego rezultatu.   Wygrał zawodnik SP 6 Damian Kołtański, drugi był Szymon Kędziora( SP 6), a czwarty Kamil Walkowiak(SP 6). Cała 3 pojedzie na mistrzostwa wojewódzkie w biegach przełajowych do Żerkowa. Warto dodać 6 zawodników w pierwszej 10 to uczniowie SP 6. A z grupy 13 osób- dwunastu było w pierwszej 20. W kategorii Szkół Podstawowych byliśmy bezkonkurencyjni ( pomimo wystawienia tylko jednej grupy z rocznika 2003).
Gratulujemy osiągniętych rezultatów.


Miejsca zawodników:
I- Damian Kołtański (SP 6)
II- Szymon Kędziora  (SP 6)
IV- Kamil Walkowiak (SP 6)
VII -Jakub Tomaszewski (SP 6)
VIII -Paweł Rubach (SP 6)
IX- Borys Boczar (SP 6)
XI- Aleksander Jurga  (SP 6)
XIII- Kamil Chiliński (SP 6)
XVII- Bartek Kabaj (SP 6)
XVIII- Maksymilian Hyżyk (SP 6)
XIX- Filip Wilkowski (SP 6)
XX- Hubert Osiewicz (SP 6)
XXXIII- Michał Wojciechowski (SP 6)


Klasyfikacja Szkół:
I miejsce :SP 6
II miejsce : SP 4
III miejsce: SP Dolsk

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Login Form