poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Zatańcz z … klasą!!!

W czwartek 10 września 2015 r na sali gimnastycznej SP nr 6 odbył się pokaz zajęć Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier „Hajdasz”.

Do zabawy zostali zaproszeni uczniowie klas I, II i III wraz z wychowawcami. Dzieci chętnie włączyły się do wspólnych pląsów oraz ćwiczeń tanecznych i szybko przekonały się, ile radości płynie z aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego w grupie rówieśniczej.

Poprzez uczestnictwo w zajęciach, Ogólnopolska Szkółka proponuje dzieciom poznanie zasad dobrych manier, pragnie rozbudzić zamiłowanie do tańca i ruchu przy dźwiękach dynamicznej muzyki, ale również rozwijać poczucie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru.

Zapraszamy!

 

Login Form