czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

DZIEŃ DZIECKA

Janusz Korczak- znany polski lekarz, pisarz, pedagog powiedział: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
1 czerwca w naszej szkole z pewnością wszystkie dziecięce buzie były roześmiane. Tego dnia bowiem nie odbywały się zajęcia lekcyjne, nikt nie musiał przynosić do szkoły podręczników i zeszytów. Uczniowie zastąpili je piłkami, skakankami, grami planszowymi, paletkami…  
Dzieci z klas I- III wzięły udział w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej a także obejrzały przedstawienie pt. „Kot w butach” przygotowane przez  klasę III b pod kierunkiem pani Barbary Majchrzak. Starsi uczniowie sprawdzali swoje umiejętności sportowe podczas biegów przełajowych. Razem z wychowawcami spacerowali, bawili się na boisku, oglądali filmy, brali udział w wycieczkach, odwiedzali pizzerie. Trzy godziny minęły bardzo szybko…
Dzień Dziecka mógłby trwać cały rok!

Login Form