poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

FESTYN RODZINNY - 2015

altW sobotę 23 maja 2015 roku Rada Rodziców SP6 przy udziale nauczycieli, zorganizowała FESTYN RODZINNY. 

Pogoda dopisała, zatem impreza przyciągnęła całe rodziny, na które czekały liczne atrakcje, między innymi: miasteczko ruchu drogowego, pokazy straży pożarnej, występy laureatów festiwalu piosenki, gry i zabawy dla dzieci na boisku i w salach gimnastycznych, przejazdy konne, wystawy. Dużo emocji wzbudził mecz siatkówki, w którym rywalizowali rodzice i nauczyciele. Nasi pedagodzy okazali się lepsi i odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo.
    Przepyszne ciasta upieczone przez rodziców cieszyły się ogromnym wzięciem i trudno było poprzestać na jednym kawałku. Dla osób, które nie chciały przytyć i nie skusiły się na słodkości alternatywą była ZUMBA, grochówka lub kiełbaska z grilla.  Fani THE VOICE OF POLAND spotkali się  z  finalistami: Mateuszem Grędzińskim i Michałem Grobelnym, którzy dali ciekawy koncert. Młodzi artyści nawiązali bardzo dobry kontakt nie tylko z najmłodszą publicznością, dla których była to  niezapomniana chwila. Ostatnim punktem programu było losowanie nagród  loterii fantowej.
Z pewnością był to bardzo udany dzień w naszej szkole. Mamy nadzieję, że za rok także będziemy mogli wziąć  udział w kolejnym festynie.

alt

alt

alt

alt

alt

Login Form