poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

OLIMPIADA MALUCHA DLA KLAS I – III

altW środę 27 maja 2015r. w SP w Nochowie odbyła się V Olimpiada Malucha – gminne rozgrywki sportowe dla klas I –III. Główne cele konkursu to: zachęcanie do aktywności fizycznej, pokaz pierwszej pomocy oraz integracja międzyszkolna.

 

 

 

„Szóstkę” reprezentował 12 – osobowy zespół w składzie:

Zuzia Kuchta (Ib),

Zosia Broniarz (Id),

Filip Przepierzyński (Id),

Jakub Wiśniewski (If),

Marcelina Walewska (IIa),

Wiktoria Paszkowiak (IIa),

Kacper Ciesielski (IIb),

Aleks Jechura (IIe),

Wiktoria Ochocka (IIId),

Laura van Beusekom (IIId),

Wiktor Myszkiewicz (IIIe)

i Aleksander Wojciechowski (IIIe).

Wszyscy uczniowie brali udział w następujących konkurencjach: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 150 m oraz konkurs wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła III miejsce.

Szczególne słowa uznania należą się uczniom, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej:

• Jakub Wiśniewski –I miejsce

• Filip Przepierzyński – II miejsce

• Marcelina Walewska – II miejsce

• Aleksander Wojciechowski – II miejsce

• Wiktor Myszkiewicz – III miejsce

Opiekunami drużyny z „Szóstki” podczas olimpiady były panie: Grażyna Kozak i Iwona Baran. Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitej kondycji fizycznej i zachęcamy do dalszego rozwijania sportowych pasji!

alt

alt

alt

Login Form