czwartek, października 28, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA

altW dniu 11 maja 2015r. na terenie naszej szkoły odbył się Turniej Piłkarski o puchar Burmistrza. Wzięli w nim udział uczniowie klas drugich.  

 


W rozgrywkach zmagało się 5 drużyn. Gościliśmy drużynę ze Szkoły Katolickiej oraz ze Szkoły Podstawowej nr 4. „Szóstkę” reprezentowali uczniowie z klasy II a, II c i II e. Skład drużyn zasiliły także dziewczęta, które popisały się swoją umiejętnością gry w piłkę nożną, kondycją i determinacją.
Każda drużyna walczyła o zdobycie jak największej ilości wygranych meczów. Padło wiele bramek. Najlepszymi jednak okazali się uczniowie ze Szkoły Katolickiej i to oni zdobyli puchar Burmistrza. Drugie miejsce w turnieju zajęła klasa II a, a trzecie II c z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy rozgrywek zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.
Podczas trzygodzinnego spotkania na "orliku" wszyscy świetnie się bawili. Jedni zmagali się na boisku, inni dopingowali zawodników.

alt

alt

 

alt

alt

Login Form