czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

KOT W BUTACH

W czwartkowy poranek, 29 kwietnia 2015r. odbyła się premiera przedstawienia "Kot w butach", które przygotowali uczniowie klasy III b. Dzieci z przedszkola „Mali Przyrodnicy” zaprosiły  nas do siebie i to właśnie oni obejrzeli tę sztukę jako pierwsi. Gromkie brawa, podziękowania, dyplomy i laurki świadczą o tym, że wszystkim się podobało. Nauczyciele przedszkola mieli okazję zobaczyć swoich absolwentów i podziwiać ich aktorską grę. Scenariusz: Izabela Mocydlarz, reżyseria: Barbara Majchrzak, muzyka: Leszek Piotrowski, kostiumy: rodzice małych aktorów: Igor Wiśniewski, Igor Worobiew, Hubert Furjan, Martyna Górkiewicz, Natalia Bartkowiak, Roksana Płóciniak, Amelia Jankowiak, Stasiu Dobry, Adam Bartkowiak, Wojtek Sieradzki.


alt

alt

 

alt

Login Form