poniedziałek, października 18, 2021

Uczucia, co to takiego?

alt„Uczucia, co to takiego”?- pod takim hasłem zorganizowano w poniedziałek 27 kwietnia 2015 spotkanie z przedstawicielem wydawnictwa ZAKAMARKI z Poznania.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Agaty Kociuckiej, Danuty Kicińskiej i Hanny Worsztynowicz, udali się do Biblioteki Publicznej, aby wziąć udział w warsztatach popularyzujących czytelnictwo i zachęcających do częstego sięgania po literaturę. Dzieci poznały najnowszą ofertę wydawniczą, a następnie wzięły udział w zabawach inspirowanych przeczytanym fragmentem  książki z serii „Dzieci Filozofują”.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie wszystkich oddziałów Biblioteki Publicznej. Nowoczesny sprzęt i wyposażenie, komputery a nawet Xbox zrobiły ogromne wrażenie.
Bardzo nam się podobało, więc obiecaliśmy, że będziemy tu chętnie wracać i korzystać ze zgromadzonych zbiorów książkowych  oraz audiowizualnych. Do zobaczenia wkrótce!