czwartek, października 21, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Palić, nie palić - oto jest pytanie.

altDnia 24 kwietnia 2015r. w Klubie Relax w Śremie, odbyło się podsumowanie  powiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu „Palić, nie palić- oto jest pytanie”, którego organizatorem jest SANEPID.


Jego celem jest szerzenie tematyki antynikotynowej, promowanie korzyści wynikających z niepalenia i prowadzenia zdrowego trybu życia. Zadanie dla uczniów klas V polegało na wykonaniu pracy plastycznej- graffiti, które mogłoby zdobić np. koszulkę. Projekt naszej uczennicy z klasy V b- Olgi Jakubczak bardzo spodobał się jury i przyznano jej II miejsce.
Spotkanie w Klubie Relax uświetnił występ szóstoklasistów, którzy przygotowani pod kierunkiem pani Ewy Świdurskiej, zaprezentowali scenkę „Sąd nad człowiekiem”.

 

alt

Login Form