poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

MISTRZOSTWA W TENISIE

altW dniach 17-18 kwietnia br. na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 6 odbywały się XVI Otwarte Mistrzostwa Śremu w Tenisie Ziemnym.

 

W tym roku do zawodów przystąpili zawodnicy z SP4 i SP6. Jako pierwsi rywalizację rozpoczęli najmłodsi adepci tej pięknej dyscypliny sportu (klasy I-III), którzy mogli rywalizować w zawodach Mini Tenisa Ziemnego pod patronatem Burmistrza Śremu. Toczyli oni bardzo wyrównane i zacięte pojedynki. W finale po wygraniu trzech pojedynków spotkali się Stanisław Formaniak i Mikołaj Nowak. Po trzysetowym pojedynku obfitującym w długie i ciekawe wymiany wygrał ten pierwszy 2:1. Miejsce trzecie zajął Kacper Ciesielski.

W sobotę do zawodów przystąpiły dziewczynki klas IV-VI. Najlepszą zawodniczką okazała się Majcher Maja z SP4, która w finale pokonała po tie-breaku Marisę Białecką SP6 rewanżując się tym samym za wcześniejszą porażkę w pojedynku grupowym. Trzecie miejsce wywalczyła Nikola Kaczmarek pokonując 3:0 Oliwię Mroczkowską.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody  rzeczowe.  Gratulujemy. 

alt

 

alt

 

alt

Login Form