poniedziałek, października 18, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

XXIV GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY "Parki Narodowe w Polsce"

Dnia 18 marca 2015 r odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 im. Braci Barskich XXIV Gminny Konkurs Ekologiczny  „Parki Narodowe w Polsce”.
Wzięło w nim udział 8 szkół gminy Śrem, po 3 uczniów z każdej placówki. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 27 pytań, zarówno zamkniętych jak i otwartych. Musieli wykazać się ogromną wiedzą i rozpoznać gatunki drzew oraz zwierząt zamieszkujących w  naszych Parkach Narodowych.
Zwycięzcą Gminnego Konkursu Ekologicznego została Ewa Skrzypek ze Szkoły Podstawowej nr 1, II miejsce zajęła Maria Słowińska z „Szóstki”, natomiast trzecie miejsce wywalczył Karol Kubski  ze Szkoły Podstawowej w Bodzyniewie.
Konkurs przygotowały nauczycielki przyrody: Małgorzata Czarnecka i Ewa Świdurska. Sponsorami nagród byli: Urząd Miejski w Śremie, Rada Rodziców SP nr 6, Towarzystwo Miłośników Ziemi Śremskiej oraz Wielkopolski

alt

alt

Login Form