niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

V Przegląd Piosenki Romantycznej

alt„O miłości każdy śpiewać może…”

 Dnia  7 lutego  2015r w Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów odbył się V Przegląd Piosenki Romantycznej pod patronatem burmistrza  Śremu  Adama Lewandowskiego. 

Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie w składzie: Bartłomiej Jankowiak (IV c), Jagoda Stępa (IV c), Joanna Ratajczak (IV b), Agata Szczepaniak (IV d), Maria Andrzejczak (IV b), Anna Wencka (VI d),  Klara Ściubeł (III c), Wiktoria Szafrańska (VI a), Maria Słowińska (VI a), Olga Wróbel (IV B), Wiktoria Kasprzak (V d) i Jakub Czekała (V d). Czwartoklasistka Marysia Andrzejczak zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych. W nagrodę otrzymała statuetkę  i dyplom uznania. Gratulujemy wszystkim uczestnikom  V Przeglądu!

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Login Form