niedziela, października 24, 2021
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

JASEŁKA

Niezwykły przedświąteczny czas zachęca do podejmowania ciekawych wyzwań. Właśnie takimi stały się przygotowania do jasełek uczniów klasy 3 a, którzy pod okiem pani  Małgorzaty Wegemund zaprezentowali się rodzicom i dzieciom klas 1-3 .
Trzecioklasiści wcielili się w biblijne role Maryi, Józefa, mędrców , pastuszków i oczywiście aniołów. Na szkolnej scenie pojawili się również  Herod z Herodową, diabeł, śmierć, służący, gospodarze oraz dzieci. Uczniowie wspaniale zagrali swe role. Przy akompaniamencie skrzypiec, organów i gitary usłyszeliśmy znane kolędy w wykonaniu Olgi Nowickiej, Lili Wróbel, Darii Kominek i Filipa Jakubiaka. Piękny śpiew Kornelii Skrobich i Anny Idziak poruszył serca widzów. Bogate  stroje małych artystów dopełniły całości. Występ uczniów został nagrodzony wielkimi brawami.

alt

 

alt

 

alt

 

Login Form